Ma Jolie Mağazamız Ürünlerimiz Catering & Organizasyon Meri Meri İletişim
 
Hakkımızda 0 - Ma jolie Hakkımızda 0 - Ma jolie Hakkımızda 0 - Ma jolie Hakkımızda 0 - Ma jolie Hakkımızda 0 - Ma jolie


Hakkımızda

Ma Jolie, birbirinden özel ürünler sunan prestijli bir pasta ve çikolata mağazasıdır. Ma Jolie'de, çok özel pastalar, çikolatalar, makaronlar ve diğer pastacılık ürünleri taze ve sağlıklı malzemeler kullanılarak en trend dekorasyon teknikleri ile üretilmektedir. Kişiye özel sipariş üretimleri ile 'jolie' anlarınızı tatlandıran Ma Jolie aynı zamanda organize ettiği amatör eğitimler ile de sizlerle buluşuyor.


Tüm ürünlerinde, 1850 yılından beri çikolata üreten dünyanın ilk ve en büyük çikolata markalarından biri olan CALLEBAUT Belgian Chocolate kullanan Ma Jolie'de, çikolatalar da tek tek elde hazırlanıyor.

Özge Zeynep Olgar;
2001 yılında Marmara Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olduktan sonra profesyonel çalışma hayatına başladı ve 2011 yılına kadar çeşitli kurumsal firmalarda görev yaptı.
Hayallerini takip etmeye karar verdikten sonra Mutfak Sanatları Akademisi'nde profesyonel pastacılık ve ekmekçilik eğitimini tamamladı ve ardından Swissotel İstanbul Bosphorus pastanesinde çalıştı. İngilizce konuşuyor. Evli ve 1 kız çocuk annesi.


Vizyonumuz
Ma Jolie'de sadece kalite ve hizmet hedefleri değil, sosyal sorumluluk ve çalışanlarımızın gelişim fırsatları için en yüksek standartları sağlamak hedefi de vardır. Biz genç ve modern bir markayız ve yaptığımız her şeyde; dürüstlük, adalet ve samimiyet çok önemlidir.

Mutluluk yaratma sektöründe lider bir marka olmak için buradayız. Seçkin ürünlerimiz ve samimi ortamımız ile endişeleri unutturan bir kaçamak noktasıyız. Çünkü sizin 'jolie' anlarınızı tatlandırmak; bizim amacımız.


Misyonumuz
Biz Ma Jolie olarak üstün kalitede ürünler üretmek için yüksek eğitimli şeflerimiz ile, en iyi malzeme ve teknikleri kullanırız. Mükemmellik hedefimiz sayesinde sürekli ve %100 misafir memnuniyeti sağlamak için varız.

Yüksek kalitedeki sağlıklı, lezzetli ve şık tasarlanmış ürünlerimize kişisel yaklaşımımızı da katarak samimi ortamımızda sunuyor ve Türkiye'nin en iyi pastanesi olmayı hedefliyoruz.


 
 
Telif hakkı © 2013 Ma jolie Patisserie aittir. Tüm hakları saklıdır.